Nedávna šokujúca novinka o rozpade YouTuberskej dvojice Momy a Expl0iteda šokovala všetkých fanúšikov. O ich rozpade sa už dávno špekulovalo, no ani jeden z nich sa k tomu doposiaľ nevyjadril. Moma sa to rozhodla ukončiť a preto prostredníctvom sociálnej siete povedala pravý dôvod rozpadu tohto obľúbeného páru.

Otázky sa na oboch valili z každej strany a určite to nebolo príjemné ani jednému z nich. Vyzerá to tak, že Martina Horňáková toho mala dosť a chcela to definitívne ukončiť tak ako kedysi fungujúci vzťah. Preto na svojom Instagramovom účte zverejnila správu pre všetkých fanúšikov, v ktorej ozrejmila prečo sa vlastne rozhodli ukončiť ich vzťah.

Takéto vyjadrenie si prichystala hviezdička z YouTube pre svojich fanúšikov:

“Nie vždy všetko vyjde tak, ako plánujete a je to úplne v poriadku, pretože bez určitých životných situácií by sme neboli človekom, ktorým sme dnes. Niekoľko týždňov sme čelili obrovskému množstvu otázok ohľadne nášho vzťahu. Áno, skutočne sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli, že každý pôjdeme svojou cestou,” napísala v popise fotky.

“Boli príliš odlišné a skĺbiť ich bolo čím ďalej tým ťažšie, a tak sme spoločne učinili rozhodnutie, ktoré bude správne pre oboch. Všetko sa pre niečo deje a my si potrebujeme každý prejsť tú svoju cestu, na ktorej sa budeme rozvíjať a rásť ako dvaja individuálni ľudia, ako sme to vo vzťahu dokázali. Ja som si práve vďaka tomu uvedomila veľa vecí, ktoré ma posunuli v živote ďalej, objavila sebalásku, ktorú som predtým v sebe nemohla nájsť a teším sa, čo mi život prinesie,” pokračovala.

Svojim fanúšikom sa poďakovala za rešpekt a tiež za to, že sa späť do toho obdobia už zbytočnými otázkami nebudú vracať. “Je to za nami a teraz sme dvaja ľudia nezávislí od seba. Ľúbim vás,” dodala.

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.