Minulý rok musela čokoládová kráska Beyoncé svoje plánované vystúpenie na Coachelle odvolať. Dôvodom bola správa o jej tehotenstve, kedy čakala vytúžené dvojičky. Tento rok však prišiel reparát a to rovno vo veľkom štýle. Ešte aj na druhý deň sa médiá a všetci fanúšikovia mali z čoho spamätávať.

Na pódiu však Queen B nezostala sama. Privítala aj špeciálnych hostí – manžela rappera JayZ-ho, sestru Solange a takisto kolegyne zo skupiny Destiny´s Child, s ktorými začínala. Vystriedala niekoľko odvážnych kostýmov a už len pri pohľade na videá z koncertu, tiež začneš hýbať bokmi.

Trojnásobná mamička mala čo robiť, aby zvládla namakané tanečné choreografie tak ako kedysi, no musíme uznať, že sa jej to podarilo na 110%. Diváci najznámejšieho amerického festivalu tak ostali v nemom úžase a spevácka ikona len dokázala, prečo patrí k najlepším hudobníkom súčasnosti. Jej vystúpenie v prvom rade sledovala i samotná Rihanna či iné známe celebritné mená. Beyoncé sa tak stala prvou ženou čiernej pleti, ktorá vystúpila na Coachelle!

Coachella 2018:

beyonce coachella 2018

beyonce coachella 2018

beyonce coachella 2018

Zdroj: eonline.com | Foto|Video: Instagram, streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.