Zlatíčko Shawn Mendes pokračuje v prezentovaní svojho nového albumu a dáva jeden rozhovor za druhým. Či už ide o magazíny, televízne šou alebo rádiá, stále sa dozvieš niečo nové. Na horibilný zážitok z britského rádia Capital FM ale tak skoro nezabudne.

Rádio si na neho pripravilo šokujúci zážitok, pri ktorom mu, podľa jeho vlastných slov „bilo srdce ako o závod“. Poslucháč Rob prišiel do rádia, aby požiadal Shawna o malú pomoc pri žiadosti jeho priateľky o ruku. Všetko, čo mal spevák urobiť bolo, spýtať sa Robovej priateľky Rebeccy, či sa za neho vydá. Odpoveď ale odpálila všetkých v miestnosti.

Dievča najprv nerozumelo a svojmu „priateľovi“  odkázalo: „Nemôžem uveriť, že to robíš po 3 rokoch spolu. Je to vtip? Povedala som ti veľakrát, že neznášam verejné vyznania a ty ma požiadaš o ruku cez rádio?“ Mladík vyzeral zmätený a povedal, že je to predsa Shawn Mendes, čím mala byť táto chvíľa špeciálna. Dievčina však v hysterickom divadielku pokračovala: „Nezaujíma ma, kto to je, mal si sa spýtať ty sám a nie prosiť niekoho aby to spravil!“ nakoniec zložila.

Otrasený hudobník nenachádzal slová a netušiac, že ide o „prank“ upokojoval Roba slovami „Hej, bude to v poriadku, nie je to živé vysielanie. Ona vlastne nepovedala, že si ťa nevezme, iba  sa spýtala prečo ju nepožiadaš ty sám. Je určite nervózna a vystrašená.“ Následne si na podstrčenom papieriku prečítal, že ide o vtip a jeho úľava v tvári bola pre všetkých zúčastnených na nezaplatenie. 😀

Zdroj: capitalfm.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.