Fanúšikovia sú vo vytržení, One Direction vraj čoskoro ukončí svoju časovo neurčenú pauzu. Po internete sa už týždne šušká, že anglicko-írska skupina sa vraj chce po takmer dva a pol rokoch vrátiť a po nedávnom Liamovom rozhovore tieto názory len silnejú.

Chlapčenská skupina sa už v roku 2010 zapísala do sŕdc mnohých divákov, keď v britskom X Factore obsadila konečné tretie miesto. Potom si ich pod ochranné krídla vzal Simon Cowell a raketový štart so singlom “What Makes You Beautiful”  ich vyniesol na najvyššie priečky v hudobnom priemysle.

V marci 2015 svetoznámu skupinu opustil jeden z jej členov, Zayn Malik, ktorý sa vydal na sólovú dráhu úspešnou nahrávkou Pillowtalk. Následne sa v januári rozhodla celá skupina pre pauzu, čím začali aj zvyšní členovia – Harry, Louis, Niall a Liam prezentovať svoje vlastné projekty. Práve posledný menovaný nenápadne pre nemecké média naznačil, že skupina medzi sebou riešila aj veľký comeback. „Všetci sme sa o tom rozprávali, náš sen o tej najlepšej šou…Myslím, že sa to v jeden moment stane.“

One Direction One Direction One Direction

One Direction

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.