Len pred pár dňami sme si pozreli dva nové filmy z dielne Netflixu a musíme uznať, že nás totálne dostali. A ešte viac nás dostal hlavný hrdina, nová vychádzajúca hviezda filmového plátna a dievčenských srdiečok.

Noah Centineo je pomerne ešte stále neznáme meno, no garantujeme ti, že tohto tmavovlasého fešáka si zamiluješ na prvé pozretie 🙂

22-ročný americký herec pochádza konkrétne z Floridy a vždy túžil účinkovať vo filme. Práve stanica Netflix mu túto možnosť poskytla a Noah hviezdil najprv vo filme To All the Boys I’ve Loved Before a neskôr Sierra Burgess Is a Loser.

Obe zamilované komédie sú ale úplne totožné so všetkým, čo baby prežívajú a vieme sa s nimi naplno stotožniť. Pozri si trailery a určite si pozri aj celé filmy. Zatiaľ sa pokochaj jeho krásnymi fotkami, určite o ňom ešte budeme veľa počuť ♥

Foto/Zdroj: Instagram | Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)