Už niekoľko týždňov sa fanúšikovia nevedia dočkať vizuálu k novinke od DJ-Snakea. Ohlásená spolupráca so Selenou Gomez, Cardi B a Ozunom vyvolala pozitívne ohlasy, všetci chceli vidieť a počuť, ako to celé dopadne. 

Selena Gomez momentálne usilovne pracuje na vlastnom novom albume, podľa najnovších informácií sa chystá aj na svetové turné, ktoré pred dvoma rokmi musela nechtiac zrušiť. Selenators sú preto nadšení, že ju uvideli v ďalšom klipe, tentokrát ako ohnivú dračicu.

Ako to všetko začalo?

Cardi B potvrdila, že aj ona sa zúčastní natáčania hudobného videa. Raperka sa na svojom Instagrame rozhovorila: “Milujem to video, vy budete milovať tú skladbu,” píše.

Selena sa na natáčanie tešila a oba jej vystriedané outfity si obľúbila hneď na prvý pohľad. Musíme uznať, že skladba je vyslovene letná a evokuje v nás teplé prázdninové večery ♥

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)