Z YouTube sa stala platforma, na ktorej si môže splniť sen každý, kto sa nebojí vystúpiť z davu. Okrem sebarealizácie však ponúka aj ďalšie možnosti ako napríklad vyjadrenie osobných názorov, kvôli ktorým vzniká mnoho verejných sporov.

Ako si už zrejme postrehla, na českej scéne panuje Mike Pohodář, ktorý svojím kontroverzným prejavom a znalosťami dostáva Políciu ČR do neprestajného vytrženia. Tentokrát si však na neho posvietil samotný Vláďa, ktorý svoj názor vyjadril skutočne originálne – rozhodol sa naňho nahrať track, v ktorom ho zdissoval.

Nečakaný zvrat

Ak čakáš, že pokračovaním YT sporu bude Mikeova odpoveď, tak ťa musíme sklamať. Do hádky sa zapojil Vadák, ktorý ďalším nádejným hitom zmiatol fanúšikov. Ostrými slovami nešetril a pred tisíckami sledujúcich priznal, že ide o pomstu.

Vláďove vyjadrenie

Vláďa nenechal fanúšikov dlho čakať a poskytol im oficiálne vyjadrenie. Podľa jeho slov v postate sám nevie, o čo ide, tak sa rozhodol k celej situácii postaviť ako vždy – s humorom.

O čo ide?!

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že si skočili do vlasov kvôli osobným sporom, väčšina fanúšikov v tom má jasno. „Zase to bude niečo ako Explo a Selassie 😂😂😂,“ znejú reakcie v sekcii komentárov.

Foto: Facebook l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.