Časy keď bol Nick Jonas len vlasatý ťuťko sú dávno preč. Pred našimi očami z neho vyrástol neskutočný fešák a my sa čím ďalej, tým viac čudujeme, že nemá nejakú fešnú frajerku. Pre magazín “Wonderland” priznal všakovaké pikošky, aj zo súkromného života. 

Aj ty si určite spomínaš na chlapčenskú skupinu “Jonas Brothers”, ktorá svojho času opantala tisícky tínedžeriek po celom svete. Ako celok spolu nevydržali dlho, Nick sa dal na sólovú dráhu, Joe si založil novú skupinu a Kevin sa venuje rodičovským povinnostiam. Práve Nick sa po rokoch asi najviac zmenil, zmužnel, nabral troška svalov a celý je taký, no viac chrumkavý. 🙂

V nedávnom rozhovore pre magazín “Wonderland” priznal, že kedykoľvek sa chystá napísať pieseň, myslí na to, že jeho kreatívny život sa dramaticky zmenil, odkedy začal randiť a intímne sa zbližovať s babami. ,,Zmenila sa aj moja schopnosť napísať pieseň s väčšou hĺbkou a viac reálne.”
Nemá problém ani s LGBT komunitou. ,,Keď som začal s divadlom a vyrástol zo mňa umelec, našiel som si veľa kamarátov, ktorí patria k LGBT. Niektorí najtalentovanejší muži a ženy sú z tejto komunity a ja im chcem zložiť poklonu.” My skladáme poklonu Nickovi a tešíme sa na jeho ďalšie úspešné projekty. 🙂

insatgram nick-jonas-1 nick instagram nick-1

Foto: Instagram | Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)