Tak toto je sila, čo sa to deje v Hollywoode, azda nový trend medzi celebritami? Najprv šokujúca správa o rozchode najsledovanejšej dvojice Seleny Gomez a Justina Biebera a teraz títo dvaja? Čo sa mohlo pokaziť, veď boli takí šťastní a svoju lásku neskrývali ani pred širokou verejnosťou. Po nádherných dvoch rokoch vzťahu plného dôvery, porozumenia, istoty, podpory no predovšetkým lásky, si povedali navždy zbohom…

Obľúbený párik oznámil svoj rozchod prostredníctvom sociálnej siete a fanúšikovia ostali v šoku. Nik nečakal, že by sa mohli takto rozhodnúť Zayn Malik a Gigi Hadid. Neobjavili sa ani žiadne fámy o tom, že by im to v súkromnom živote neklapalo, tak prečo sa rozhodli taký výnimočný vzťah ukončiť?

Príčina ich rozchodu je doposiaľ nejasná, zatiaľ to vyzerá tak, že sa na tom obaja zhodli a ostali dobrými priateľmi. Vraj na seba nemali dostatok času kvôli ich náročnej práci. Časté cestovanie a mnoho povinností býva častým zabijakom romantiky. Určite si spomínaš na čas, kedy si dal spevák vytetovať na svoju mužnú hruď oči svojej bývalej lásky, myslíš že si toto tetovanie nechá prerobiť?

Foto: Instagram / YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.