Nekompromisný porotca šou The America’s Got Talent sa náhle ocitol v nemocnici. Príčinou bol pád zo schodov v jeho dome v Londýne. Už pred tým sa však necítil dobre.

Nehoda sa stala v piatok skoro ráno, keď 58-ročného Simona prebrala nevoľnosť, píše Us Weekly. „Išiel dole schodmi, aby si dal pohár teplého mlieka,” povedal  blízky zdroj, „keď sa vracal naspäť po schodoch, spadol dozadu.” Cowella po tomto úraze na nosidlách naložili do sanitky, ktorá ho odviezla do nemocnice.

Porotcu americkej šou vyšetrili a o niekoľko hodín prepustili. „Má sa OK,” prezradil pre Us Weekly blízky zdroj a dodal, že sa práve vrátil domov. Fotografovia zachytili spevákovo gesto, palec hore, ktorým ukázal, že sa nič vážne nestalo.

Simon Cowell na ceste domov z nemocnice

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ella
K môjmu životu neodmysliteľne patrí rodina, priatelia, čítanie novín a šálka dobrej kávy k tomu, zápisník na všetky moje myšlienky či dlhé rozhovory s ľuďmi, ktorí za to stoja. Mám rada prechádzky v prírode i ruch veľkomesta. Každý deň sa snažím využiť tak, aby som večer zaspávala s dobrým pocitom.