Vedieť spievať je snom mnohých z nás. Ale nie všetci máme to šťastie, nehovoriac o napodobení až 25 úspešných spevákov. Pozri ako to zvládla skvelá a talentovaná Noodlerella.

 

Kto je Noodlerella?

Vlastným menom Connie Ella Glynn je populárna YouTuberská hviezda, ktorá je známa hlavne vďaka svojím napodobňovaním rôznych spevákov či rapperov. Aby nechýbalo, dokáže napodobniť i postavičky z obľúbených rozprávok. Sleduje ju už viac ako pol milióna ľudí :O

Noodlerella v rôznych podobách

Talentovaná Noodlerella dokázala napodobniť vďaka svojmu hlasu množstvo celebrít, princeznú Britney Spears, barbie rapperku Nicki Minaj, krásnu Iggy Azaleu či Mariah Carey.

Hlas mladej Noodlerelly úchvátil natoľko, že ho prepožičala postavičke Moxie Drewdrop z animovaného filmu Trolls. Toto video ti dokáže, že multihlasová dievčina má skutočne talent.

Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Nipponese
Som mladá a kreatívna baba, ktorá musí stále niečo tvoriť. Vo voľnom čase veľmi rada hrám na klavíri, táto aktivita mi zároveň pomáha dostať novú múzu pre nové články. Som veľkým fanúšikom yogy a tancovania. Mojím mottom je krásny výrok z úspešnej ságy Harry Potter: „Šťastie možno nájsť aj v tých najtemnejších časoch, keď vieme prikázať svetlu svieť."