Jedna z najznámejších značiek oblečenia Zara sa dostala do obrovských problémov. Šokovaní ľudia nemohli uveriť tomu, čo sa pred pár dňami objavilo na internete. Medzi kúskami šiat našli rôzne znepokojivé odkazy. 

Zara patrí medzi najobľúbenejšie značky na Slovensku, ale aj celkovo vo svete. Perfektné kolekcie si obľúbila nejedna z nás, no málokto tuší, čo sa za tým ukrýva. Nedávno sa prevalilo obrovské tajomstvo – Zara nevypláca svojich zamestnancov.

Minulý rok približne 140 zamestnancov vo fabrike Bravo Tekstil zúfalo čakalo na výplatu, no peniaze neprichádzali a majiteľ sa záhadne vyparil. Pracovníci reišili situáciu svojským spôsobom – do oblečenia prišívali odkazy. Odkaz si našiel aj zákazník, ktorý túto šokujúcu situáciu zverejnil na sociálnych médiách. Odkaz znel: “Vyrobil som tento kúsok oblečenia, ktorý si ideš kúpiť, ale nedostal som za to zaplatené,” Celá kauza sa teraz rozoberá aj prostredníctvom médií.

Video/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.