Aj celebrity sú len ľudia, no vďaka ich mediálnej známosti sa konflikty, ktoré medzi sebou majú, prepierajú oveľa viac. Fanúšikovia si často držia stranu toho svojho obľúbenca, no niekedy sa všetko otočí proti nim. Aké najväčšie hádky celebrít sme zažili v tomto roku? 

 

Niekedy si nie sme isté, či ide o skutočné problémy a konflikty alebo len o dobre mierený reklamný ťah. V roku 2016 sme sa však i stali svedkami niekoľkých hádok a vojen, ktoré medzi sebou hviezdičky viedli skrz sociálne siete. Spomínaš si na všetky?

Kim Kardashian – Kanye West  vs. Taylor Swift

Všetko to začalo skladbou a videom ku Kanyeho pesničke “Famous”. Taylor tam označil ako “bitch”, ktorá mu vďačí za úspech a slávu. Raper sa však obhajoval, že speváčka o všetkom vedela a dokonca, že s týmto textom súhlasila. Taloyr to poprela, no Kim zverejnila nahrávku z telefonického rozhovoru, kde Taylor jasne so všetkým súhlasí, dokonca Kanyemu ďakuje za reklamu.

Stephanie Seymour vs. Kendall Jenner and Gigi Hadid

Stephanie sa vyjadrila, že Kendall a Gigi nie sú skutočné modelky a že sú len dievčatá ľahkých pomerov, ktoré sa zrazu odniekiaľ objavili. Do tejto hádky sa zapojila aj Bella Hadid, ktorá modelky obhajovala a rázne zastávala názor, že pracujú veľmi tvrdo, aby boli tam, kde sú.

Chloe Moretz vs. Kim Kardashian

Kim majú v zuboch viaceré celebrity. Ďalšou, s ktorou mala konflikt je Chloe Moretz. Tá reagovala na jej nahé selfíčka a povedala, že pre mladé dievčatá by malo byť dôležité niečo viac ako len ukazovať svoje telá. Kim sa nedala a napísala: ,,Všetci privítajme Chloe Moretz, veď aj tak nikto nevie, kto to je.”

Demi Lovato vs. Taylor Swift

Taylor mala tento rok tiež celkom pestrý. Cez nepodarené vzťahy a vojnu s Kardashianovcami si znepriatelila ešte aj Demi Lovato. Aj keď je pravda, že Demi si začala a nepekne komentovala jej pozadie. No ale dievčatá, vážne toto potrebujete?

Justin Bieber vs. Selena Gomez

Všetko spôsobil románik Justina s modelkou Sofiou Richie. Keď sa jeho fanúšikovia búrili proti nej a on nerobil nič iné len každý deň postoval desiatky fotiek s novou frajerkou, Selena sa zastala jeho “Beliebers” a povedala, že ak nechce, aby ju nenávideli, tak nech sa s ňou nefotí a nepostuje fotky. Justin jej na to odpísal, že je smutné, že mu to hovorí osoba, ktorá ho iba využila kvôli sláve. Auč, to bolo vážne nepríjemné. 🙁

Foto: giphy.com, Twitter