Už niekoľko dní je napätie medzi Martinom Šmahelom a kamionistom Petrom Harezníkom doslova očividné. Hustá atmosféra by sa na Farme dala doslova krájať, títo dvaja statní chlapi sa o to pričili najviac. 

Vulgarizmy, nadávky, neslušné gestá – to je len zlomok toho, ako sa k sebe títo dvaja v posledných dňoch správajú. Ak by celú situáciu nesnímali kamery, chlapi by si určite skočili do vlasov. ,,Taký, aký si ty, som aj ja,“ odvrkol Šmahelovi na dobiedzanie Peter.

,,No, niektoré veci si na mňa skutočne nemôžeš dovoľovať. Ty mi povieš, že nemám rozum?“ odvrkol Martin. ,,Nemáš! Ja ťa k životu nepotrebujem, ani tvoje ego. Nafúkaného a arogantného chlapa rozoznám hneď. Takýchto dementov, ako si ty, ja fakt nemusím!“ odpovedá nasrdený kamionista. ,,Si obyčajný arogantný frajer namyslený. A nemáš ani úctu k ženám. Si nafúkaný majster sveta,“ pokračoval Peter.

,,Ho, ho, ho, takže dement, dobre!“ vrelo to v Šmahelovi. Pikantnú dohru celej hádky uvidíš už dnes večer :O

Foto: Facebook | Zdroj: markiza.sk | Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)