Seriál “Gossip Girl” sa svojho času tešil veľkej obľube, niekoľko sérií sa dokonca objavilo aj na obrazovkách našich televízií. Hercov a obľúbené postavy však máme stále v hľadáčiku a nepretržite čekujeme, kde sa objavia najbližšie. Nové informácie o jednom z nich však tvrdia niečo strašné!

“Znásilnil ma,” tvrdí herečka Kristina Cohen. V jej pondelkovom statuse na Facebooku bez akýchkoľvek dôkazov obvinila populárneho Eda Westwicka zo zneužitia. “Nepoznám ju, neviem, kto je tá žena. Nikdy som nebol násilný, a už vôbec nie k ženám. Určite som tento čin nespáchal,” obhajuje sa na Instagrame slávny predstaviteľ Chucka Bassa.

Cohenová tvrdí, že v čase, keď sa skutok mal stať, randila s producentom, s ktorým sa Westwick veľmi blízko priatelil. Ed sa však ďalej nevyjadroval a my sme jednoznačne na jeho strane. Dievča potrebuje trocha pozornosti, asi to je jediné, čo chce dosiahnuť.

Kristina Cohen

Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)