Pamätáte si ešte na krásneho lekára Mika (Dr Mikhail Varshavsky), ktorý pobláznil všetky ženy na internete? V tom prípade pre teba máme veselú správu. Dr. Mike je oficiálne voľný!

Keď sa prednedávnom objavil na internete so svojimi fotkami Doktor Mike, okamžite si získal davy žien, ktoré si prvýkrát v živote želali okamžite dostať chrípku a navštíviť jeho ordináciu. Mike oficiálne priznal, že je šťastne voľný a dostáva sa zo starého vzťahu.

A nie s hocikým! Jeho priateľkou bola úspešná a krásna žena, Miss Universe 2015 Pia Alonzo Wurtzbach! Áno, presne tá, okolo ktorej vznikol tento rok poriadny rozruch. Počas korunovácie bola totiž chybou moderátora vyhlásená za víťazku iná kandidátka a Pia tak skončila druhá. O pár minút sa však moderátor ospravedlnil za svoj omyl a Pia sa stala oficiálnou víťazkou.

Doktorko však poslal krásku k vode, najmä pre veľké nezhody v partnerskom živote. My ostatné sa teda stále môžeme pokochať. 🙂

Foto/Zdroj: Instagram | Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)