Demi Lovato sa zaradila k tým speváčkam, ktoré bez obáv pustili kamery do svojho súkromia, a natočili dokument o vlastnom živote. Mnoho jej fanúšikov si ho už stihlo pozrieť a medzi nimi sa zaiste nájdu aj jej kolegovia. Selena však nezostala len pri sledovaní a Demi zanechala odkaz. 

Dokument “Simply Complicated” zachytáva život Demi Lovato, ktorý sa odohráva za zavretými dverami, kde široká verejnosť už nemá prístup. Mladá speváčka bez obáv ukázala, čím sa vo svojom živote potýkala, no jej snímka zachytáva aj “svetlejšie” dni či prácu na albume.

Každý skalný fanúšik tejto mladej hudobníčky si to zaiste nenechá ujsť a pozrie si ho minimálne raz. Medzi nimi sa našla aj jej kolegyňa, s ktorou v podstate vyrastala. Demi a Selena boli veľkými priateľkami, no v súčasnej dobe ich vzťah nie je taký “ružový” ako kedysi.

Sel však bola natoľko dotknutá jej úprimnou spoveďou, že jej zanechala komentár na Instagrame: “To bolo tak nádherné. Som tak šťastná za teba. Vždy pokračuješ odvážne a skutočne. Priala by som si, aby bolo viac takých ľudí, ako si ty.” To však nebolo všetko! Priateľka The Weeknda jej ešte napísala, že ju ľúbi a začala ju sledovať na Instagrame. Kto vie, možno si tieto dve krásky opäť nájdu k sebe cestu! 🙂

Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.