Zabudni na Justina Biebera, Charlieho Putha či chalanov z Upírskych denníkov. Možno by si sa čudovala a čakala, že tí naj top mega chlapci sú výhradne za veľkou mlákou, no pozor, to si ešte nevidela gitaristu Adama Cisára z Trnavy, z ktorého sa ti absolútne podlomia kolená!

28-ročný fešák, z ktorého by pri celosvetovej sláve odpadávali dievčatá snáď po celej planéte, je z Trnavy a svoju hudobnú kariéru začínal ešte ako mladý chalanisko vo svojej stredoškolskej kapele Old’s Cool. Tá sa neskôr premenovala na známejší Downhill, avšak, žiaľ, aj toto zoskupenie sa prednedávnom rozpadlo. Momentálne môžeš Adama vidieť na pódiu pri slovenskom spevákovi Bystríkovi, no postrehnúť si ho mohla aj v klipe Veroniky Strapkovej ku skladbe,,Butterflies”, na ktorej sa podieľal aj autorsky. Nevieme ako ty, no my sme z tohto grafika, modela a hudobníka v jednom úplne na vetvy! Vrrrr… 🙂

PS: Tiež ti pripomína mladšiu verziu Johnnyho Deppa? 😛

Foto: Facebook, Instagram, | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Unicorn
Brilantne distingvovaná, z inertných sfér. Termicky vystresovaná.. Kauzálne symetrická, bázicky kubistická, senzitívne hyperaktivovaná. Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná.