Najpripravovanejšia a najsledovanejšia prehliadka roka sa blíži. Už o pár týždňov budú chalani slintať a dievčatá obdivovať. Blíži sa totiž Victoria´s Secret Fashion Show, na ktorej sa tento rok predstavia tie najväčie hviezdy. 

Lady GaGa je v posledných mesiacoch doslova na roztrhanie! Speváčka, ktorá prednedávnom vydala svoj piaty štúdiový album “Joanne” podľa najnovších správ bude o mesiac hlavným hosťom na Victoria’s Secret Fashion Show 2016 v Paríži!

Magazín E! prišiel dnes dopoludní s obrovskou novinkou. Zatiaľ nie je oficiálne, kto bude spolu s Lady GaGa vystupovať na prehliadke v Paríži, no šepká sa, že by to pokojne mohol byť aj populárny Bruno Mars a The Weeknd.

S istotou sa však môžeme tešiť na Gigi Hadid, Kendall Jenner, Bellu Hadid, Karlie Kloss, Adrianu Limu, Alessandru Ambrosio, Lily Aldridge, Elsu Hosk a Jasmine Tookes.

Foto: Facebook, Twitter giphy.com 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aduska
Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!