TAK na toto sa oplatilo čakať. Fanúšikovia úspešnej slovenskej YouTuberky Momy Horňákovej majú sviatok. Prečo? Kráska totiž vydáva nový špeciálny merch, v ktorom si každý nájde to svoje. 

 

REBEL WITH LOVE

Príznačný názov má vystihovať jej vlastnú podstatu, to aká je a čo predstavuje. Nám sa nápad ohromne páči, je to niečo originálne a nové. Ako sama YouTuberka vysvetľuje, značka RWL predstavuje jedinca, ktorý si ide za svojimi snami, ale všetko robí s láskou v srdci.

Symbol ruže

Ruža symbolizuje lásku a jemnosť. Nejde ale o obyčajnú červenú ružu, Moma ju troška vytunovala 🙂 Rebélia ruže, ktorá nie je typicky červená zobrazuje to, že aj keď je iná, nijako ju to neznehodnotilo.

Špeciálne ďakujem…

Moma sa nezabudla poďakovať špeciálnym ľuďom, ktorí jej s uvedením nového merchu veľmi pomáhali. Nevynechala ani Expla, je krásne sledovať, ako sa navzájom stále podporujú ♥

Už vieš, ktorú vec si objednáš ako prvú? 🙂

Foto/Zdroj: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)