18. november 2017 bol dňom kedy si svet zvolil v poradí 67. kráľovnú krásy a tou sa už po šiestykrát v histórii súťaže stala Indka. Porotu očarila nielen svojou krásou, ale aj výbornými odpoveďami a charizmou. Volá sa Manushi Chhillar, má 20 rokov a je študentkou medicíny, ktorú by si na fotkách zo školy len horko-ťažko spoznala.

 

Nová kráľovná krásy

Šou sa konala v čínskom meste Sanya, kde 118 krások z celého sveta súťažilo v šiestich kategóriách – Sport, Top Model, Talent, Multimedia, People´s Choice Awards a Beauty With A Purpose. Rozprávkovú korunku svojej nástupkyni Manushi Chhillar odovzdala minuloročná Miss, Portoričanka Stephanie Del Valle. Miesto 1. vicemiss zaujala Andrea Meza z Mexika a 2. vicemiss je Stephanie Hill z Anglicka.

Manushi Chhillar Miss World 2017

Slovenky sú aj tak najkrajšie

Napriek tomu, že 21-ročná Slovenka Hanka Závodná vysnívaný titul nezískala, obrovský úspech zaznamenala v charitatívnej časti súťaže s názvom „Beauty With A Purpose“. Umiestnila sa tu totiž v krásnej TOP 20, čo je pri celkovom počte zúčastnených dievčat veľmi vzácnym ocenením. Hanke zo srdiečka gratulujeme a veríme, že si odniesla mnoho cenných skúseností i zážitkov. Pre nás si najkrajšia!

Hanka Zavodna na Miss World 2017

Manushi Chhillar Miss World 2017 vitazka

vitazka Miss World 2017

vitazka Miss World 2017 india

Zdroj: wikipedia, eonline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.