Aj ty si závislá na módnych prehliadkach Victoria’s Secret? Krásne modelky, zvodné spodné prádlo a, samozrejme, ikonické krídelka a dokonalá šou, ktorá vyráža dych. Tento rok taktiež nie je výnimkou, VS Fashion Show je už za dverami a my máme pre teba tie najhorúcejšie info!

Prehliadka sa bude konať 28. novembra. Celá paráda bude prebiehať v Číne, konkrétne v Shanghaji. Záznam z prehliadky bude obsahovať aj rozhovory z “ružového koberca” a zábery zo zákulisia.

Na móle sa objavia “staré známe”- Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Taylor Hill, no uvidíme aj nové tváre ako napríklad Grace Bol, Vanessa Moody a Dasha Khlystun.

Nová kolekcia bude rovnako ako aj tie predošlé obsahovať spojenie luxusného spodného prádla a krídel. Tak čo, už sa nemôžeš dočkať?:)

Dychvyrážajúca Gaga z roku 2016

Video: YouTube l Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.