Patríš k fanúšikom animovaného filmu “Ja, zloduch”? Miluješ hlavného hrdinu, jeho tri dievčatká a rozkošných žltých humorných pomocníkov? Ak áno, budúci rok sa máš na čo tešiť! Do kín prichádza tretie pokračovanie úspešnej rozprávky. 

 

Prvá časť uzrela svetlo sveta v roku 2010 a kreslená snímka bola natoľko úspešná, že sa tvorcovia rozhodli urobiť aj druhú časť. Aj tá mala výborné a pozitívne ohlasy medzi ľuďmi aj kritikmi. Dokonca sa pustili aj do samostaného filmu, ktorý bol venovaný malým vtipným Mimoňom.

Dnešným dňom tvorcovia mega úspešnej rozprávky zaiste potešili mnoho ľudí, pretože do sveta vypustili prvý oficiálny trailer k tretiemu pokračovaniu “Ja, zloduch”. Premiéra je daná na 30.júna 2017, no už teraz milovníci rozprávky dostali menšiu dávku ochutnávky. Verní fanúšikovia sa tak môžu tešiť na hlavnú postavu menom Gru, jeho novú manželku Lucy, ich adoptované dievačatá Margo, Edith, Agnes a samozrejme nesmú chýbať ani roztomilí Mimoni. Nový diel prináša novú zápletku a už teraz sme všetci zvedaví, s čím nás ďalej prekvapia. 🙂

Foto: Facebook | Video: Youtube