utorok, marec 26, 2019

Miley Cyrus prezradila svoje plány na Deň vďakyvzdania a 25. narodeniny! To budeš pozerať!

Pre Miley Cyrus bol tento štvrtok veľmi špeciálny. Nielen, že sa blíži Deň vďakyvzdania, ale spolu s ním slávna speváčka oslávila svoje 25. narodeniny. Aké sú jej plány? 

Miley a je snúbenec Liam Hemsworth plánujú tento významný deň osláviť v Malibu spolu aj so speváčkinou rodinou. Jeden z rodiny Cyrusových však bude chýbať a tým je slávna DJ-ka Brandi Cyrus alias DJ Confettti. Ako sa ukázalo DJ-ka sa bude zabávať ďaleko od pobrežia West Coast.

Oslava Mileyných narodenín začala už v stredu v noci, keď Liam svojej vyvolenej venoval jeden z mnohých darčekov. V novom príspevku Miley ukázala nový žiarivý kúsok, ktorý určite neprehliadneš.

“Môj chlap už v tejto hre vyhráva! Toto je len darček #1!” napísala pod svoj príspevok na Instagrame. Okrem iného ukázala aj obrovské balóny s jej menom a tričká s nápisom “Wild Child”.
“Vždy to bolo a vždy aj bude niečo extra!!” napísala Miley na Instagram predtým ako oslava začala. “Šťastné narodeniny mne vy namrzený *** !” napísala. Miley, prajeme všetko najlepšie!
Zdroj: eonline.com |  Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Linda
Som makeupová maniačka, od makeup tutoriálov ma nikto neodtrhne dlhé hodiny. Často skúšam rôzne kreácie aj na sebe a celkom sa mi darí. Okrem makeupu je môj Facebook a Instagram zahltený celebritami a novinkami z ich sveta a ešte fotkami jedla.