Po bláznivom období, kedy bola Miley single a svoje telo vystavovala na každom rohu, sa opäť vrátila k svojmu menej bláznivejšiemu “ja”. Hlavným dôvodom je jej partner Liam Hemsworth, s ktorým opäť tvorí nerozlučnú dvojicu. Známy párik dokonca strávil bok po boku vianočné sviatky.

 

Tisíce dievčat i chlapcov milovalo Liama a Miley, z ktorých mali ľudia pocit, že sú stvorení jeden pre druhého. O to väčšie bolo prekvapenie, keď oznámili svetu svoj rozchod. Po tomto sa však známa speváčka začala prezentovať ako dievča, ktoré sa nevie spratať do svojej kože. Svoje telo bez problémov ukazovala v zvláštnych odhaľujúcich kúskoch a mnoho ľudí ju začalo odsudzovať. Dokonca aj jej výstredné outfity už prekračovali hranice akéhokoľvek nevkusu.

Keď sa prevalilo, že sa opäť dali dokopy, Miley sa vrátila k svojmu menej bláznivejšiemu “ja”. Aj napriek tomu, že speváčka s úžasným hlasom zostala pri extravagantných outfitoch, no svoje telo i jazyk tak často už neukazuje.

Liam spoločne so svojou polovičkou sviatkovali bok po boku, o čom svedčia aj rôzne fotografie, ktoré sa dostali do sveta. Fešný austrálsky herec zavítal aj k svojim budúcim svokrovcom a sviatky oslávil aj s nimi. Samozrejme, že slávna dvojica nevynechala ani jeho rodinu, s ktorou sa predviedli v originálnych outfitoch.  Talentovaná interpretka mnohých obrovských hitov sa opäť pochválila krásnou fotografiou, z ktorej sála radosť, pokoj i láska na míle ďaleko. Obaja sú oblečení v žiarivých kúskoch a je vidno, že si užívajú spoločne strávený čas.

A kto vie, možno nás konečne už v budúcom roku prekvapia aj svadbou. 😛

Foto: Instagram