Dráma medzi speváčkami Katy Perry a Taylor Swift začala v roku 2014, v nadväznosti na hit “Bad Blood” z dielne Taylor. Odvtedy si už venovali množstvo dvojzmyselných odkazov a Katy, ako staršia z dvojice, sa niekoľkokrát pokúšala o ukončenie týchto nezmyselných škriepok, no ako si si mohla všimúť, bezvýsledne.

Katy je momentálne porotkyňa v speváckej súťaži „American Idol“. Presne tam sa téma vzájomného vzťahu dvoch speváčok dostala znova na pretras. Keď sa porotca Luke Bryan spýtal súťažiaceho, kto je jeho hudobným vzorom, nad odpoveďou dlho nepremýšľal a povedal: „Prepáč mi Katy…ale Taylor Swift. Zbožňujem ju.“

Mierne zaskočená autorka hitu „Firework“ ale pohotovo reagovala: „Nie, nemusíš sa za to ospravedlňovať! Tiež ju mám ako skladateľku rada.“ Nič zvláštne na tom nemusíš vidieť, pokiaľ by sa internet vedel zhodnúť, či svoje slová Katy myslela úprimne alebo v nich bolo opäť len kúsku irónie či akejsi podrývačnosti.

taylor swift a katy perry

taylor swift hadky

Katy Perry hadky

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.