Toto je asi tá najrozkošnejšia správa týkajúca sa Kanyeho Westa, akú sme za posledný týždeň zaznamenali. Malá North West pripravila pre svojho otca úžasný darček, a už sa nevie dočkať, kedy sa z nemocnice vráti naspäť domov, aby mu ho mohla odovzdať! Hádaj, čo Nori pre Kanyeho vyrobila! 

Portál HollywoodLife.com uviedol: “Malej North nesmierne chýba jej ocko. Pýta sa naňho každý deň a dúfa, že tento týždeň už príde. Pri príležitosti jeho príchodu pripravila nádhernú rodinnú kresbu! Je naozaj úžasná.” A nám nezostáva nič iné, iba súhlasiť. Znie to ako tá najrozkošnejšia vec na svete a Kanyeho to zaiste pri príchode domov poteší.

“Na výkres nakreslila seba, Kim, Sainta a Kanyeho. Dokonca svojmu ockovi nakreslila aj fúzy a bradu! Nad to napísala – Milujem ocka.” Je to úžasné, a podľa Kim to Kanyemu roztopí srdce, keď sa, ako všetci dúfame, tento týždeň vráti domov.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Kanye je momentálne v starostlivosti psychiatrov v UCLA Medical Center. Vraj mal už dlhšie problémy so spánkovou depriváciou, paranojou a depresiami. Raper sa mal údajne správať chaoticky keď bol u svojho trénera, ktorý radšej zavolal sanitku. Privolaní lekári ho upokojili, no keď ho chceli zobrať do nemocnice na vyšetrenie, odmietol. Nakoniec museli použiť putá.

Foto: Twitter