“Bughead” je momentálne jeden z najviac obľúbených párov televíznych obrazoviek a my stále pevne veríme, že tento vzťah prerástol i do súkromného života. Otázky o vzťahu Lili Reinhart a Cola Sprousa sú stále nevypovedané, avšak na svet predsa len unikla informácia, a to práve od samotnej predstaviteľky Betty Cooperovej. Tá sa totiž priznala, ako prebieha bozkávanie s Colom a aké ma z toho pocity!

Klebety i naďalej neutíchajú a takýmto vyjadrením si Lili Reinhart rozhodne neprilepšila. Pre zahraničné médiá sa otvorila ohľadom intímnych scén s jej hereckým kolegom Colom Sprousom.

“Je to veľmi komfortné. Je to iba bozkávanie a objímanie. Všetci sme priatelia. Znervózňovalo by ma, keby som takéto scény mala natáčať s niekým, koho nepoznám. Takže ak nastane chvíľa, keď sa máme pobozkať, je to v pohode a nie je to divné,” povedala mladá herečka pre zahraničné médiá.

Takže komfortné, hej? Pretože pre nás by bola komfortná tá zem, ktorá by pre nás bola vhodným miestom na odpadnutie už vďaka Colovej prítomnosti v tej našej. 😀

Zdroj/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tatika
Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.