Spomínaš si ešte na papuľnatú maminu Lenku? Tá opustila jubilejnú desiatu Farmu hneď ako prváa a po dlhých týždňoch mlčania sa prihovára fanúšikom s obrovským priznaním. Ver či nie, tvorí pár s novým farmárom. 

20-ročná Lenka sa netajila tým, že má doma ťažký život a chcela si vyskúšať podmienky na Farme, hlavne aj kvôli tomu, že výhru chcela dopriať malému synčekovi a zabezpečiť mu tak všetko potrebné.

Farmu ale opustila medzi prvými, dokonca ani nie v regulérnom dueli, statok opustila bez slova, o jej úteku nevedeli ani členovia štábu.

Už sa nechcú skrývať

Podľa jej vlastných slov chceli svoj vzťah držať čo najdlhšie v tajnosti, no Lenka to nevydržala a fanúšikom na Instagrame sa pochválila novou láskou. Neuveríš, ale tvorí pár so sympatickým Filipom Haklom, ktorý sa na Farme objavil len nedávno.

Čo si myslíš o spojení týchto dvoch? My im to veľmi prajeme a dúfame, že ich láska vydrží čo najdlhšie ♥

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)