Lady GaGa sa už niekoľko rokov drží na špičke svetovej pop music. V rozhovore pre televíziu CBS si zaspomínala na začiatok kariéry. “Postupne som dospievala a rástla, no stále som bola sama sebou,” hovorí GaGa, ktorá sa najnovšie teší z úspechu albumu Joanne. “Je plný bolesti, je o spoznávaní samej seba,” dodáva speváčka, ktorá upustila od priamočiareho tanečného popu a zaexperimentovala s country hudbou. Ako ďalej povedala, veľmi si váži svoju rodinu, ktorá ju vo všetkom podporuje. 

Svadba už bola doslova na spadnutie keď prišiel nečakaný koniec. Speváčka Lady GaGa a herec Taylor Kinney tvorili pár viac ako päť rokov. Dokonca sa spolu aj zasnúbili.
V júli tohto roka však zverejnila na sociálnej sieti fotku s Taylorom s týmto odkazom: “Dávame si pauzu. Obaja sme ambiciózni umelci a naša práca nás od seba vzďaľuje. Zložité plány našu lásku komplikujú. Sme rovnakí ako každý z vás a stále sa máme naozaj radi.”

Stále sme teda tajne dúfali, že sa GaGa a Taylor k sebe po čase vrátia. Teraz je už jasné, že ich láske je definitívne koniec. Speváčka to naznačila v otvorenom rozhovore pre CBS v nedeľu ráno.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988-146

“Myslím si, že ženy milujú viac. So všetkým, čo majú a úplne sa tomu oddajú. Niekedy som si nie istá, či sa takýto typ lásky stretne s dôstojnosťou, ktorú si zaslúžime. Viete, nesnažíme sa z vás urobiť menej mužných chlapov. Len chceme, aby ste nás milovali rovnako hlboko a oddane ako my vás,” povedala Gaga, čím naznačila, že Taylorova láska nebola taká silná ako tá jej.

V rozhovore prehovorila aj o nedostatku súkromia. “V istom momente som si uvedomila, že už nie som slobodná. Patrím všetkým a nič nemôžem urobiť iba tak. Chýbajú mi ľudia. Chýba mi, že sa už nemôžem s niekým iba tak porozprávať o živote. Tam vonku slobodná nie som, ale vo vnútri áno,” povedala Gaga a rozplakala sa. “Žiadne ocenenie sa nevyrovná tomu, keď prídem za otcom do jeho reštaurácie a vidím, že je šťastný…” priznáva otvorene jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti.

Foto: Twitter | Video: Youtube