Kylie Jenner sa v poslednom čase veľmi zmenila. Stala sa z nej mamina na plný úväzok a je viac ako zrejmé, že sa jej táto životná úloha páči. Oddychuje od modelkovských aj manažérskych povinností, no fanúšikov už stihla šokovať ďalším výrazným krokom. 

Pred pár týždňami sa Jennerka rozhodla, že si svoje napichané papuľky nechá zmenšiť. Bolo pre ňu náramne ťažké rozprávať o tom, aké komplexy mala v detstve a v puberte z toho, že jej pery nie sú krásne a plné.

Práve preto si ich nechala umelo vyplniť a dodať im tak trocha šťavy. Fanúšikov ale veľmi potešil fakt, že sa dala na zdravšiu cestu a ústa si chirurgicky zmenšila. “Chcem byť sama sebou, chcem byť dobrým príkladom pre moju Stormi,” vravela svojho času pre magazín Elle.

Slávna členka Kardashianskej rodiny sa ešte v júli tohto roka rozhodla, že si nechá odstrániť všetky prebytky kyseliny hyalúronovej a fanúšikov to veľmi potešilo. Podporovali ju a na sociálnych sieťach jej nechávali krásne odkazy.

Dnes je ale všetko inak, modelka to nevydržala a ústa si dala znova nafúknuť. “Prečo si to urobila? Znova vyzeráš ako káčer,” píše jedna na Twitteri. Kylie pre teenvogue.com priznala, že aj keď to skúšala, necítila sa komfortne a práve to jej nedovoľovalo byť sama sebou. “Toto som ja. Buď sa s tým zmierte, alebo sa na mňa nepozerajte,” vraví.

Hlavne, aby bola spokojná ona ♥

Foto: Instagram | Zdroj: elle.com, hollywoodlife.com, teenvogue.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)