Do sveta sa dostali šokujúce správy, ktoré mnohých prekvapili. Najmladšia členka známej americkej rodiny vraj vstúpila do manželstva s Tygom, no svoj veľký deň “D” si užili v tajnosti. 

 

Celosvetovo populárna rodina Kardashian/Jenner je už roky známa, že veľmi rada zapĺňa stránky i titulky časopisov. V poslednej dobe sa bulvár venoval najmä najslávnejšej Kim, no ani najmladšia Kylie nezaostáva.

V súčasnosti to je ona a jej milovaný partner Tyga, ktorí sú hlavným predmetom písania článkov. Podľa zahraničných informácií sa títo dvaja zamilovaní holúbkovia rozhodli pre veľmi radikálny krok. Televízna hviezdička spolu s hudobnou postavičkou vraj vstúpila do stavu manželského a celá ceremónia sa udiala v úplnej tichosti a v kruhu ich najbližších. Jej nemenej populárna matka Kris Jenner sa snažila svoju dcéru prehovoriť, aby s týmto aktom ešte počkala, no zrejme jej názor nebrala príliš do úvahy. Mladá biznismenka, ktorej kozmetika ide na dračku po celom svete, mala vo svoj veľký deň na sebe šaty z dielne Balmain a počas výmeny sľubov sa musela veľmi ovládať, aby sa nerozplakala ako malé dieťa.

Tyga s Kylie sú spolu aj s prestávkami od roku 2014

19-ročná ikona mnohých dievčat sa dokonca bez problémov stala druhou matkou Tygovho syna Kinga, ktorého má s obdarenou modelkou Blac Chynou. Veď prednedávnom si vyšli do exotického Mexika, kde si užívali slniečko, jeden druhého a dokonca so sebou vzali aj jeho synátora. Blac sa tak mohla venovať svojej druhorodenej dcére Dream, ktorú má s nevlastným bratom Kylie. Ich rodinný rodokmeň je teda poriadne prepletený, no vyzerá to tak, že sú všetci takto šťastní.

Kylie Jenner sa tak zrejme pridala k speváčke Miley Cyrus, ktorá s fešákom Liamom tiež na poslednú chvíľu zorganizovala tajnú svadbu. Kto vie, ako to naozaj je, veď v ich bláznivej rodine je všetko možné. 😛

Foto: Instagram | Zdroj: thehollywoodgossip.com