K letu neodmysliteľne patria maxi sukne z jemných vzdušných materiálov, sú pohodlné a každá máme aspoň jednu v šatníku. Čo takto vytiahnuť ich aj počas jesene a zimy?

Prekvapením na túto sezónu je, že maxi sukne zostávajú. Zažiarili na móle v Paríži, kolekciu predviedol Giorgio Armani. Návrhár, pre ktorého sú typické jednoduché a praktické kúsky oblečenia. Maxi sukne z jemných materiálov v kombinácii s pohodlnými topánkami a kratším svetríkom s nariasenými rukávmi na ramenách, ťa určite okúzli.

 

Ak máš odvahu určite budeš in. Maxi sukňa je skvelým kúskom, ktorý je pohodlný kombinovateľný a pristane každej postave.

Máš na výber z rôznych materiálov i farieb, či už to bude káro alebo pletenina. Ak si nie si istá vzorom stav na farebné odtiene typické pre túto sezónu, ktorými sú staro-ružová, červená, vínová, čierňa, sivá, kráľovská modrá, svetlo modrá, svetlo zelená a tmavo zelená.

Sukňu môžeš kombinovať s motorkárskou bundou, teniskami, ugg či čižmičkami na podpätku a oversize kabátom. Ak si nevieš poradiť alebo nerada kombinuješ rôzne kúsky svojho šatníka môžeš si vybrať maxi šaty, doplniť ich kabátikom, sakom či svetríkom na zapínanie.

Zdroj: en.vogue.fr | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.