Znamenia zverokruhu o tebe veľa prezrádzajú, avšak nie všetci tomu veria. Hovoria o tom aká si alebo kým by si bola, každé má svoje charakteristické prvky, ktoré nie vždy sedia k tvojej osobnosti. No pozri sa, ako sa na svoje znamenia pozerajú slávne hviezdy a či veria predpovediam astrológov.

 

Selena Gomez

Sel sa narodila v znamení Raka. Sama o sebe tvrdí, že jej charakteristickým znakom je prílišná citlivosť.

Chrissy Teigen

Chrissy má na svoje znamenie iný názor, narodila sa ako Strelec. Úplne neznáša predpovede, myslí si že sú všetky rovnaké.

Kendall Jenner

Narodila sa ako Škorpión a zastáva jeho hlavnú myšlienku – drží sa ľudí ktorých miluje a tých, ktorých nemá rada si nepúšťa k telu.

Kim Kardashian

Narodila sa ako Váhy a je zo svojím znamením veľmi spokojná. Jeho charakteristickým znakom je vzduch a Kim charakterizuje práve jemnosť.

Kylie Jenner

Narodila sa ako Lev a verí, že ak niekomu dôveruješ a on ťa oklame, tak mu možno dokážeš odpustiť, no dôvera sa nikdy neobnoví.

Rihanna

Narodila sa ako Ryby. Sama veľakrát citovala rôznych astrológov a je pre ňu charakteristické nepreferovať dočasné priateľstvá.

Beyoncé

Narodila sa v znamení Panny a predpovediam verí na 100%. Sama o sebe tvrdí, že prácu robí precízne a všetko musí byť dokonalé, nepozná odpoveď nie.

Taylor Swift

Sa narodila ako Strelec. Verí charakteristike znamenia, tvrdí o sebe, že je nezávislá, miluje cestovanie a nové dobrodružstvá. Na predpovede nedá dopustiť.

Gigi Hadid

Sa narodila v znamení Býka. Rada sa prechádza ulicami sama, ale tiež má pod kontrolou svoju bezpečnosť.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.