To je od nej krásne! Khloé Kardashian je pre svoju staršiu sestru Kim momentálne obrovskou oporou. V čase, keď je jej manžel Kanye West hospitalizovaný na psychiatrickej klinike, to Kim skutočne potrebuje. 

Khloé Kardashian teraz pre Kim predstavuje tú najväčšiu psychickú oporu. Odkedy je Kanye West v nemocnici sú v neustálom kontakte. Je to najmä kvôli skúsenostiam, ktoré má Khloé so psychickými ťažkosťami svojho exmanžela Lamara Odoma. Chce byť svojej staršej sestre v týchto traumatických časoch stále nablízku.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Sme veľmi rady, že Kim má vo svojej sestre takú silnú oporu. Kim Kardashian si toho totiž v poslednom období zažila skutočne viac ako dosť, takže po Kanyeho hospitalizácii už musí byť naozaj na pokraji síl. No je úžasné, že Khloé je tu teraz pre ňu, pretože ona si v minulosti prešla niečím podobným.

Kanye West bol včera v putách prevezený do UCLA Medical Center v Los Angeles po tom, ako sa psychicky zosypal. V ten deň sa mala Kim ukázať po prvýkrát na verejnosti od lúpeže v Paríži. Spolu s mamou a sestrami Khloé a Kourtney sa chystala na ples Angel Ball v New York City, ktorý bol zorganizovaný na počesť jej zosnulého otca Roberta Kardashiana. Namiesto toho však letela späť do Los Angeles, aby mohla byť pri svojom manželovi. Sme skutočne rady, že Kim je momentálne s Khloé, ktorá jej dodáva silu prejsť týmto ťažkým obdobím.

Foto: Twitter