Len pár hodín po tom, ako médiá priniesli správu, že Kanye West bol hospitalizovaný v nemocnici v Los Angeles, sa Kris Jenner spolu s dcérami Kourtney a Khloé Kardashian zúčastnili na výročnom plese Angel Ball v New York City. Us Weekly priniesli správu, že táto udalosť, organizovaná na počesť zosnulého Roberta Kardashiana, mala byť aj prvou verejnou udalosťou, na ktorej by sa zúčastnila aj Kim od ozbrojenej lúpeže v Paríži. 

Hneď ako sa Kim dozvedela o problémoch svojho manžela, letela späť na západné pobrežie, aby mohla byť pre Kanyeho oporou. Podľa časopisu People sa Kris na plese vyjadrila, že Kanye je veľmi vyčerpaný. Najmä kvôli tomu zrušil aj posledných 21 koncertov v tomto roku a celé koncertné turné presunul na neurčito. Turné ho vraj veľmi unavuje a potrebuje si oddýchnuť a načerpať nové sily.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Medzitým však časopis People prišiel aj s ďalším prekvapivým dôvom Kanyeho hospitalizácie. Z dôvodu veľkej vyčerpanosti a spánkovej deprivácie vraj trpí panickými záchvatmi. Dôvodom nie sú iba nepríjemné udalosti, ktoré sa rodine Kardashianovcov v poslednom období dejú, ide o malé, tiché a vnútorné príčiny. Dôvodom však môže byť aj ozbrojený útok, ktorý zažila Kim začiatkom októbra v Paríži. Kanye sa obviňuje, že vtedy nebol svojej manželke nablízku. Čo všetko sa v jeho hlave momentálne odohráva však nikto s istotou nevie povedať.

Môže však ísť aj o výročie smrti Kanyeho matky Dondy, s ktorou sa doteraz celkom nevyrovnal. Zomrela vo veku 58 rokov v novembri 2007. “Kanye svoju bolesť väčšinou drží v sebe, no niekedy hovorí o tom, ako je preňho táto časť roka mimoriadne náročná a bolestivá.” uvádza časopis People.

Foto: Twitter