Chvíľu sme sa nemo na seba pozerali a potom ma Justin začal vášnivo bozkávať, dal zo mňa dole tričko a začal ma bozkávať na krku, ja som z neho tiež dala dole tričko a stále sme vášnivo bozkávali. Keď mi Justin išiel rozopnúť podprsenku, niekto zaklopal na dvere. Justin naštvane buchol päsťou do paplóna a išiel otvoriť, vo dverách stála Pattie a moja mama v halloweenskych kostýmoch.

„Mami ? Čo to má byť?” spýtal sa Justin, ja som si obliekla tričko a prišla som k dverám a prekvapene som na nich pozrela.
„Veď zajtra Je Halloween a musíte sa prichystať na hotelovú párty v kostýmoch.”
Justin a ja sme sa začali strašne smiať. Bolo už asi 8 hodín večer, na mňa prišla únava, ale nechcela som z izby vyhodiť Pattie a moju mamu pretože som sa bála že sa urazia, no Justin si všimol, že zívam a už mám sotva oči otvorené a tak ich milo požiadal o odchod.
„Mami, Abby má za sebou ťažký deň mohli by ste odísť prosím. Aby sa mohla vyspať.” Justin nahodil roztomilý úsmev a Pattie sa len prívetivo usmiala a spolu s mamou odišli. Ja som si umyla zuby a hneď som si ľahla do postele. Justin si ľahol vedľa mňa a pevne ma objal. Keď som sa ráno zobudila bolo 11:22 a Justin neležal vedľa mňa. Postavila som sa z postele a odtiahla som veľké biele dvere od spálne a v obývačke bol stolík, na ktorom bol teplý ovocný čaj a maslové croissanty. Do izby zrazu vošiel Justin s červenou ružou.

„Dobré ráno zlato,” nahodil široký úsmev, podišiel ku mne a nežne ma pobozkal.
„Dobré. A to čo má byť?” usmiala som sa a privoňala si ešte raz k tej úžasnej vôni čaju a croissantov, do ktorého zasiahla vôňa čerstvo odtrhnutej ruže.
„Chcel som ti urobiť pekné romantické raňajky,” objal ma okolo pásu Justin a spoločne sme si sadli na stoličky a začali sme jesť.
„Tak začo dnes večer idete zlatíčka?” vrazila do izby Pattie v svojom prevleku za WonderWoman.
„Ja idem za mŕtvolu,” poznamenal Justin.
„A ty Abby?” vošla do izby aj moja mama, v prevleku za príťažlivú CatWoman.
„Ja-ja- ja..”
„Ó nie, ty ešte nemáš vybraný kostým?” prekvapila sa Pattie.
„No vlastne nie, ” zapozerala som sa do zeme.
„Hmm… tak to ti vyberieme niečo špeciálne z obchodu. Obleč sa a keď budeš hotová zaklop nám na izbu,” zaškerila sa Pattie.

„Môžem ísť aj ja?” opýtal sa Justin.
„Nie, Ty pekne ostaneš tu. Šaty Abby uvidíš až večer,” povedala Pattie a spolu s mamou odišli z našej izby a ja s Justinom sme pokračovali v raňajkách. Potom som išla do sprchy, namaľovala sa a vlasy si zopla do drdolu.

Navliekla som si modré rifle, čierne tričko a koženku. Vzala som ešte moju zeleno-sivú kabelku a zaklopala som Pattie na dvere. S Pattie a mamou sme šli do luxusného butiku, kde predávali kostýmy na rôzne príležitosti.
Pattie a mama ma nechali nech si nájdem sama čo sa mi zapáči, a tak som sa prehrabávala medzi šatami a našla som jedny jediné, ktoré sa mi páčili. Boli dokonalé a rozhodla som sa, že pôjdem za modernú Popolušku.
Vzala som si tie šaty, nádherné lodičky, korunku a masku na tvár. Chcela som to zaplatiť ja, ale Pattie mi to nedovolila.

„Ale prosím ťa to, si nemusela.”
„Nie, ale chcela,” pousmiala sa Pattie a podala mi veľkú tašku, v ktorej bol môj kostým. Keď sme sa vracali na hotel, napadlo mi.

„Ehm…Pattie? Nemohla by si nejak presvedčiť Justina, aby si nevzal kostým mŕtvoly?” opýtala som sa nesmelo.
„Abby, ja viem že by si chcela, aby ste spolu ladili, ale jeho nedokážem presvedčiť,” usmiala sa Pattie a pred hotelom sme vystúpili z auta a išli sme na izbu.
Svoj kostým som dala k mame a Pattie a spokojne som šla za Justinom, ktorý sa už chystal na večierok.

„Kde si toľko bola? Už som sa o teba začínal báť,” neuvedomovala som si, ako dlho sme v obchode strávili, ale keď som sa pozrela von bola už tma.
Počas cesty naspäť som si to vôbec nevšimla. Keď sa už Justin namaľoval, obliekol si na seba čierne tielko a biele rifle. Keď bol pravý čas, aby som sa začala chystať ja do izby vošla Pattie.

„Justin, poď už so mnou dole chcú ťa vidieť hostia,” Pattie na mňa žmurkla a keď som počula že už idú s výťahom dolu na večierok išla som do izby za mamou, ktorá si práve kulmovala vlasy.
Dala som si na seba šaty, lodičky a mama mi urobila vlasy, nasadila mi korunku a namaľovala ma.

Keď som schádzala po veľkých drevených schodoch pohľady všetkých hostí sa obrátili na mňa, keď som už bola dole, Justin prišiel ku mne a jemne ma chytil za ruku.

„Smiem prosiť slečna?” spýtal sa a spoločne sme tancovali. Potom sa tam začala krutá párty a Justin navrhol, aby sme odišli, síce som netušila, aké má úmysly a kam chce vlastne ísť, no súhlasila som. Na jeho aute ma zaviedol do starého domu, o ktorom sa rozprávalo že v ňom straší.

„Justin čo tu hľadáme?” spýtala som sa a začala sa trocha báť.

„Uvidíš,” vzal ma za ruku a vošli sme dnu. Bol tam jeden veľký luster a starý nábytok a milión sviečok, ktoré tam prichystal Justin. Malo to tam romantickú a zároveň strašidelnú atmosféru. Chvíľu som sa obzerala okolo a Justin ma objal zozadu a začal bozkávať na krk. Otočila som sa tvárou k nemu a vášnivo sme sa začali bozkávať. Cítila som, ako mi Justin rozopína zips od šiat, tak som mu dala dolu tielko. Spolu sme si ľahli na sedačku, moje šaty ležali na zemi spolu s Justinovým tielkom.

Rozopla som mu rifle a stiahla mu ich a hodila na zem, on mi rozopol podpsenku. Chvíľu sme sa ešte bozkávali a potom mi stiahol aj posledný kus môjho oblečenia – nohavičky a prenikol do mňa. Bol to neopísateľný pocit, Justin ma bozkával na bruchu, prsiach, krku a ja som len potichu vzdychala. Onedlho sme obaja dosiahli vrcholu a pokojne sme ležali. Ja som sa Justinovi začala prehrabávať vo vlasoch a on ma hladkal po ruke, čo ma trochu šteklilo.

„Mali by sme sa vrátiť na hotel. Naše mamy o nás budú mať starosť,” povedal potichu Justin a pobozkal ma na ústa. Keď som už mala na sebe spodné prádlo a obliekala som si šaty, zaregistrovala som, že Justin má na sebe ešte len boxerky a pozerá sa na mňa.

„Čo je?” opýtala som sa.
„Si nádherná,” povedal, obliekol sa a vyrazili sme na hotel. Keď sme prišli, nazreli sme ešte na halloweensku párty, ktorá bola v plnom prúde, všetci hostia tancovali a hádzali si balóny. S Justinom sme si zavolali výťah a išli sme na izbu. Justin sa vyzliekol do boxeriek a lahol si postele, ja som si dala svoje pyžamo a tiež som si ľahla. Keď som už mala zatvorené oči, Justin sa nahol ku mne a zašepkal:„Táto noc bola najlepšia v mojom živote,”  a dal mi pusu na nos.
Potom sme obaja zaspali.

Foto: TwitterZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)