Zobudila som sa o ôsmej ráno, Justin ešte spal, rozhodla som sa, že dnes prichystám raňajky ja. Podišla som k malej chladničke, no boli tam len jogurty a mlieko, a tak som sa rozhodla, že sa vyberiem do malého supermarketu, neďaleko hotela. Vošla som do spálne a vytiahla si zo skrine legíny, tirčko na ramienka a tenký sveter.

Keď som vošla do supermarketu, pokladník sa na mňa divne usmial, a ja som nechápala, čo sa deje, no v tom som videla, že všetky bulváre, noviny, časopisy, všade bola moja a Justinova fotka, kde sme sa bozkávali pred vchodom do hotela. No o to nám predsa šlo, aby každý konečne pochopil, že Justin so Hailey nič nechce mať.

Rozhodla som sa pokladníka a jeho divný perverzný a zároveň strašidelný úsmev ignorovať a vybrala sa k pečivu. Zobrala som sedem maslových croissantov a tri kukuričné koláče potom som prišla k zelenine, zobrala tri paradajky a papriky a z ovocia pomaranče a citróny. Vzala som ešte nejakú šunku a šla zaplatiť.
„Dajte mi ešte jedny dnešné noviny, prosím,” pokladník nič nepovedal, noviny mi nablokoval a vložil do tašky, do ktorej naložil aj zvyšok nákupu.
„Ďakujeme za váš nákup,” zvýšil hlas, keď som už vychádzala z dverí. Keď som prišla do izby, Justin ešte stále sladko spal.

Keďže Justin na raňajky zje viac, než ktokoľvek iný, pripravila som maslové croissanty a hemendex, zapla som rádio a pustila sa do roboty.
Keď už bol hemendex urobený začala som krájať zeleninu, v rádiu sa zrazu pustila pesnička od Justina „Fall”, a ja som si začala spievať. Pri kuchynskej linke som tancovala a popritom krájala paradajky. Niekde v strede pesničky do kuchyne vošiel Justin, no ja som si ho nevšimla. Keď pesnička skončila, pribehol ku mne a objal ma zozadu.

„Dobré ráno miláčik,” povedal a pobozkal ma na líce.
„Prečo si vstal? Pokazil si mi prekvapenie!” zahučala som.
„Mne prekvapenia netreba. Mne stačí, že si tu,” povedal a otočil si ma tvárou k sebe a vášnivo sme sa začali bozkávať.
„Dorob raňajky, vrátim sa,” Justin sa na mňa usmial a ja som išla ku dverám.
Keď som otvorila do izby vletela vystrašená mama.
„Abby stalo sa niečo strašné.”
„Pokoj mami, čo sa stalo?” snažila som sa mamu upokojiť, no nedalo sa.
„Volala mi Amy, vraj ju otec včera zbil, a keď sa ho pýtala kde sme, povedala, že sme odišli bez nej na dovolenku. Utiekla z domu, no nemá kam ísť.”
Keď to počul Justin, prišiel k dverám a rozmýšľal, čo s tým.
„Jedine keby spala na sedačke,” navrhol.
„Alebo by spala v maminej alebo v našej posteli medzi nami,” navrhla som ja a Justinovi sa to veľmi nepáčilo. Do izby vošla Pattie.
„Ellen, volal ti tvoj bývalý manžel a nedalo mi to nezodvihnúť, povedal, že keď zistí, kde ste zabije vás a tiež Justina.”
„To sú len prázdne slová, ozval sa tenký hlas, ktorý som tak dlho nepočula.
„AMY!” rozbehla som sa na chodbu a sestru som skoro zadusila.
„Justin, choď si dať tričko a choď prihlásiť Amy na izbu a nech to tiež pripíšu na náš účet.” Rozkázala Pattie a Justin si natiahol čierne tielko, v ktorom som spala a bolo prehodené na dverách od spálne a spoločne sme sa vybrali na recepciu.
„A čo urobíme s Benom?” opýtala sa ustarostene Pattie.
„Pochybujem, že ho napadne hľadať tu,” poznamenala mama.

Keď som spolu s Justinom išla k recepčnému stolu vo vchodových dverách hotela sa objavila Hailey.
„Justinko! Som tu láska!” skríkla, s tým príšerne tenkým hlasom na celú recepciu a podišla k Justinovi, aby ho pobozkala no Justin sa uhol.
„Hailey, nehraj sa tu. Viem, že tie noviny si poslala Abby ty! Je koniec. Nepozerala si snáď večer telku?” Hailey si ma očami prezrela od hlavy až po päty.
„Prosím ťa, kvôli tejto ma chceš opustiť? Otvor oči, veď to dievča ťa využíva, len kvôli tvojim peniazom, aby si mohla dovoliť vôbec vstúpiť do takéhoto hotela.”
To, čo povedala Hailey ma neskutočne naštvalo, ale vedela som, že Justin to tiež len tak nenechá, tak som radšej ostala ticho.
„Hailey, prosím ťa, ona nie je ty! A áno máš pravdu, ona nie je dokonalá ako ty. Ona je obyčajná a zároveň výnimočná. Jej nedostatky ju robia výnimočnou. A ju skutočne ľúbim! Nás do toho tlačili médiá a láska v tom nebola! Tak odíď a nestaraj sa do života iných!”
Justin bol strašne naštvaný po tom, čo Selena povedala o mne a možno povedal aj to čo nechcel.

„Toto oľutuješ Bieber!” skríkla Hailey, keď som spolu s Amy a Justinom nastupovala do výťahu.

Foto: TwitterZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)