Potom sme si spolu sadli ešte do Starbucks a pomaly sa vybrali domov. Vzali sme si jeden taxík, ktorý najprv odniesol domov ju a potom do hotela mňa. Keď som vošla do izby neverila som vlastným očiam po celej hotelovej izbe boli sviečky, po dlážke lupene z červených a bielych ruží  a zo spálne tiahla vôňa čínskej kuchyne. Pomalým krokom som kráčala smerom do spálne a zrazu spoza rohu vyletel Justin a zobral ma na ruky. 

„Tak aký si mala deň?”
„Zlý, veď bol bez teba,” usmiala som sa a Justin ma odniesol do spálne a položil na posteľ, na ktorej bola tácka s čínskymi špecialitami.
Pobozkal ma, sadol si oproti mne a začal ma kŕmiť, potom aj ja jeho. Bol to úžasný večer, smiali sme sa, zabávali proste všetko, čo má byť. A keď som v našej malej skromnej kuchynke umývala riad, Justin upratoval obývačku a našiel to, čo nájsť nemal.

„Abby?” prišiel do kuchyne a sadol si na stoličku pri stole,
„Čo to má znamenať?” Justin držal v rukách noviny a prstom ukázal na titulnú fotku, na ktorej som mala tvár zakrúžkovanú tým príšerne výrazným rúžom.
„Ja som ti chcela povedať, ale nechcela som pokaziť dnešný večer. A Justin? Čo budeme robiť pozajtra?” opýtala som sa trochu vystrašene.
„Čo bude pozajtra?” opýtal sa naštvaný Justin.
„No, Hailey chce prísť za tebou, prečítaj si to na strane 20.” Justin pretočil strany a začal čítať, potom ich nahnevane ich hodil o stôl.
„Myslíš že tie noviny mi poslala Hailey?” Sadla som si na Justina a vystrašeným pohľadom som naňho pozrela.
„Ach..” vzdychol.
„Ja viem, že to bola Hailey, ten príšerne ružový rúž a tá vôňa, čistá ona,” Justin si ma pritisol k sebe a dal mi pusu na čelo.
„A čo s tým chceš spraviť?” opýtala som sa, keď som mu prstom prechádzala po tvári.
„Poď so mnou,” Justin sa zodvihol zo stoličky vzal ma za ruku, zišli sme na prízemie a pred vchodom bolo ešte stále more paparazzov.
„Počkaj trochu tu,” povedal a išiel pred vchodové dvere hotela a paparazzovia sa naňho vrhli otázkami kto je to záhadné dievča no Justin ich všetkých utíšil.
„Chcem niečo povedať tak ma počúvajte,”  prehlásil a všetci postupne stíchli, pred hotel zrazu prišli zo štátnej televízie a natáčali priamy prenos.
„Všetci sa pýtate kto je to záhadné dievča zo včerajška, všetci dúfate že to je len nejaká fanúšička, ktorá sa priblížila do hotela aby ma videla. Hailey, prepáč ak sa na toto pozeráš, ale veď vieš, ako to medzi nami bolo. Abby,poď sem!”

Zavolal ma a ja som, aj keď maximálne vystrašená, išla. Keď som sa postavila vedľa Justina blesky fotoaparátov sa zdvojnásobili a krik paparazzov tiež. Justin ma chytil za ruku a pobozkal ma, bol to najkrajší bozk v mojom živote. Keď sa naše pery od seba oddelili usmiali sme sa na seba a ruka v ruke sme odišli naspäť do izby.
Justin ma opäť zobral na ruky a odniesol do postele pretože videl, že som strašne unavená. Bola som až taká unavená, že som sa nevládala ani vyzliecť, Justin zo mňa stiahol rifle a vyzliekol mi košeľu, keďže nevedel kde mám svoje pyžamo dal mi jeho čierne tielko a natiahol ho na mňa, potom som si ľahla na posteľ, Justin ma prikryl paplónom a ľahol si vedľa mňa a v spoločnom objatí sme zaspali.

Foto: TwitterZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)