Keď som už mala zatvorené oči, Justin sa nahol ku mne a zašepkal: „Táto noc bola najlepšia v mojom živote,” a dal mi pusu na nos. Potom sme obaja zaspali.

Keď som sa ráno zobudila, Justin nebol v izbe, posadila som sa na posteľ a vlasy som si prehodila z tváre na bok. Vedľa mňa ležal papierik, z ktorého vypadli peniaze.
„Prepáč, že tu nie som,  ale musel som ísť  do štúdia niečo vybaviť  a tak… s Pattie sme vzali aj tvoju mamu, nechávam ti tu nejaké peniaze, aby si si kúpila niečo pekné na seba lebo zajtra na obed ideme s jednou bohatou rodinou, ale dnešný večer si urobíme sami pre seba. Ľúbime ťa (Justin a Pac).

Odkaz som odložila na nočný stolík vedľa postele a začala som počítať peniaze.„100,200,300,400,500! On sa zbláznil? Na nejaké šaty mi nechal 500 dolárov?” pomysela som si, postavila sa z postele a nasmerovala si to rovno do kúpeľne.

Keď som sa už začala vyzliekať, zrazu ma naplo, rýchlo som sa rozbehla k záchodu. Chvíľu som len nad záchodom kľačala, no potom som sa vyvracala. Odmalička, keď som sa niečoho bála alebo keď som bola vystresovaná, som zvykla zvracať čiže nič mi na tom divné neprišlo keďže všetko to čo sa dialo okolo môjho otca bola dosť veľká psychická záťaž.

Postavila som sa od záchodu a vypláchla som si pústa vodou a vošla som do sprchy. Keď som stadiaľ vyšla zabalila som sa do uteráka a umyla som si zuby, potom som vošla do spálne a zo skrine som si vytiahla čierne rifle a bielu košelu. Keď som mala na sebe rifle a ešte len podpsenku niekto zaklopal na dvere, rozbehla som sa knim pretože som si myslela že Justin skončil v štúdiu skôr a pomôže mi s výberom šiat, no keď som otvorila dvere na chodbe nikto nebol iba výťah smeroval na prízemie a na zemi ležala obálka.

Vzala som ju zo zeme, položila na konferenčný stolík a išla som si na seba natiahnúť košeľu a do kúpelne som sa išla namaľovať. Dala som si výrazný červený rúž, čiernu linku na oči a vlasy som si prehodila na bok. Sadla som si na sedačku a obálku som si najprv poobzerala či tam nie je náznak od koho môže byť. Žiaden odosieľateľ ani nič.

„Zvláštné” Pomyslela som si a obálku som začala rozliepať.

Boli v nej dnešné tunajšie noviny, vybrala som ich a na titulnej stránke bol veľký nápis :

„Slávneho kanadského speváka Justina Biebera včera náš tajný zdroj zahľiadol ako vychádza z hotela v ktrom je ubytovaný no ruka v ruke s neznámym dievčaťom.”

Ja som neverila, pozrela som sa na Fotku kde sme s Justinom smerovali do auta.

„Aspoň nás nevideli v tom dome.” Pomyslela som si a v hlave sa mi premietol celý včerajší večer.

Potom som si všimla že moja tvár je zakrúžkovaná výrazným ružovým ružom a stál tam nápis:

„Ja viem kto si a za toto ti zničím život! Cmuk.”   Zhrozene som sa na celú tú stranu pozrela a pod oftkou bolo ešte napísané:

„Čo hovorí  na túto fotografiu priateľka spomínaného speváka Selena Gomez? Nájdete si to na strane 20.”

Zrazu som ako zmyslov zbavená začala v novinách listovať až som sa dostala na dvadsiatu stranu a začala som čítať rozhovor so Selenou potom čo videla našu fotku.

„Nech je to akokoľvek ja Justina strašne ľúbim a dúfam že to dievča je len nejaká bláznivá fanúšička ktorá sa vkradla do hotela aby mohla Justina vidieť. Snáď  som nespravila chybu keď som ho v LA nechala samého, ale pozajtra sa tam chystám za ním a verím že sa na mňa teší.”

Keď som to čítala došlo mi že túto obálku poslala buď Selena alebo nejaká fanúšička ktorá si nevie predstaviť Justina bez Seleny. Rozhodla som sa že na nákupy dnes radšej nepôjdem sama ale zavolám si Lilly ktorej by sa tak či tak patrilo po dlhej dobe zavolať.

„Ok, tak pred obchodným centrom o 15 minút?” Spýtala sa šťastná Lilly.

„Jasné.” Odpovedala som a hovor som zrušila.

Keď som sa pozrela z okna pred hotel bolo tam snáď milión paparazzov ktorý čakali kedy víde Justin alebo na to že nejaké dievča sa priná že to ona bola včera s Justinom keď vychádzal z hotela.

„Aspoň  mi tam nebolo vidieť do tváre.” Pomysela som si a do peňaženky som dala peniaze a stričla ju do veľkej čiernej kabelky ktorú som dostala minulé vianoce od Jareda, vyšla som na chodbu a dvere od izby som zamkla keď som išla po chodbe k výťahu začal mi zvoniť mobil, volal Justin a mne srdce začalo biť ako o život.

„Ahoj zlatko, čo robíš? Už si bola na nákupoch?” Odľahlo mi keď nevytiahol to s tou fotografiu a novinami.

„Akurát idem,vo výťahu nie je signál tak musím zložiť tak pá.”

„Ľúbim ťa.” Povedal Justin a ja som hovor zrušila.

Keď som bola na prízemí pred hotelom zastal taxík ktorým som sa odviezla ku nákupnému centru pred ktorým už stála Lilly. Priateľsky sme sa objali a spoločne sme vošli do obchodného centra.

„Tak čo, ako to ide s Justinom?” Spýtala sa Lilly a ja som sa rozhodla jej všetko povedať.

„Poďme si sadnúť na obed aby sme sa posilnili pred nakupovaním” Navrhla som a spoločne sme sa vybrali k  reštaurácii, ja som si objednala grilovaný staek s omáčkou a ako prílohu šalát a jemne perlivú minerálku a Lilly si dala keďže je vegetariánka len šalát s neprelivou minerálkou. Sadli sme si k stolu ktorý bol na konci aby nikto nepočul môj rozhovor s Lilly o Justinovi, predsa len nepotrebujem aby sa zistilo že podvádza Selenu so mnou, podvádza, znie to tak divne keď ku nej je taký hrubý a ku mne milý.

„Tak čo sa deje Abbey?” Spýtala sa Lilly a s vidličkou si dávala do úst šalát.

„Videla si už dnešné noviny?”

„Áno, vieš kto je to dievča?” Opýtala sa Lilly s plnými ústami.

„Lilly, to som ja. Ja chodím s Justinom a Justin sa predpokladám zo Selenou rozíde len čo príde do LA.”

Lilly na mňa pozrela a vyplaštila na mňa jej obrovské zelené oči.

„Abbey Morrenová to myslíš vážne?” Zvýšila hlas Lilly

„Psssst! Nemôže zatiaľ o tom nikto vedieť.” Keď sme s Lilly dojedli tácky sme odniesli na stojan a vybrali sme sa do obchodov,nemala som príliš

“nákupnú” náladu a tak ma to až tak nebavilo.

„A načo vlastne potrebuješ nejaké spoločenské šaty?”

„Zajtra s Justinom ideme vraj na obed s nejakou bohatou rodinou.” Povedala som znudene.

„Abbey Morrenová! Ty ma čím ďalej tým viac prekvapuješ, tak na takú udalosť ti musíme vybrať niečo nádherné aby sa Justin do teba zamiloval ešte viac.” Lilly ma zatiahla do luxusného butiku v ktorom mali nádherné šaty a lodičky. Vybrala mi nádherné čierno-biele šaty a čierne lodičky s otvorenou špičkou. Potom sme si spolu sadli ešte do Starbucks a pomaly sme sa vybrali domov. Vzali sme si jeden taxík ktorý najprv odniesol domov ju a potom do hotela mňa. Keď som vošla do izby neverila som vlastným očiam…

Foto: TwitterZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)