Celý svet pozná mladú speváčku Arianu Grande, ktorá svojim neuveriteľným hlasom dostane do kolien nejedného človeka. Počas svojej kariéry už mnohokrát pozmenila svoj imidž. Tentokrát nadaná hudnobníčka svoj ďalší odtieň vlasov ukázala v novom videoklipe, v ktorom si zaspievala so Steviem Wonderom. 

23-ročná Američanka, ktorá sa narodila na slnečnej Floride, patrí v súčasnosti medzi najväčšie hviezdy v hudobnej brandži. Už niekoľko rokov sa drží na popredných priečkach, jej albumy dosahujú vysoké predajné čísla a jej piesne patria medzi najobľúbenejšie i najhranejšie. Ariana sa počas svojho pôsobenia ukázala už v rôznych vlasových kreáciách. Mnohé si ju možno ešte pamätáte, keď stavila na červený odtieň, neskôr sa prezentovala s copíkom, ktorý sa stal jej neodmysliteľnou súčasťou.

Včera sa do sveta dostal jej nový videoklip, na ktorom pracovala so známym umelcom. Dvojica sa spojila a naspievala pieseň k očakávanej rozprávke “Sing”, ktorá sa onedlho dostane aj do našich kín. Speváčka, ktorá budí dojem roztomilej bábiky, v ňom ukázala svoj nový odtieň vlasov. Po barbadoskej kráske RiRi je blondínkou už aj Ariana. Ako sa ti páči jej nový vzhľad? 🙂

Video: Youtube | Foto: Instagram