Kayla Itsines je krásne mladé dievča, ktoré sa živí ako fitness trénerka. Okrem zdravého životného štýlu ju zaujíma aj make-up a starostlivosť o pleť. Nedávno sa podelila s úžasným domácim tipom, ktorý rozhodne poteší každé dievča. 

Bezchybná pleť je snom každej z nás, no máloktorej sa to naozaj podarí. Kayla však prišla na skvelý spôsob, ako sa k dokonalej pokožke priblížiť čo najviac. Fanúšikovia nemohli uveriť tomu, čo na svoju tvár použila, a že to naozaj zabralo.

Jej tajomstvo spočíva v sudokréme. Kráska si ho nanáša na pupáčiky aj viackrát denne a oni potom zázračne zmiznú. O túto novinku sa chcela podeliť aj s ostatnými ženami, ktoré majú rovnaký problém s pleťou ako ona. My musíme len podotknúť, že sudokrém naozaj funguje! Vyskúšaj a rozhodne neoľutuješ!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.