Portál models.com vyhlasuje okrem najlepších modeliek aj tých najlepších modelov. Medzi stálicami sa objavili aj nové tváre a tie zaručene nemôžeš prehliadnuť. 

 

250 osobností módneho priemyslu ako sú stylisti, fotografi, návhrári, redaktori či agenti vyhlasujú anketu o najlepšieho modela a modelku roku 2016.vOkrem nich sa hlasovania môžu zúčastniť čitatelia webu models.com a vybrať tak svojho favorita. Kto spomedzi chalanov si prestížne ocenenie odniesol tento rok?

Jordan Barrett. Austrálčan, ktorý sa kvôli kariére modela presťahoval do New Yorku a zjavne sa mu veľmi darí. Očaril už mnoho významných fotografov a objavil sa aj na stránkach magazínu Vogue a na prehliadkach Balmain či Moschino.

Jordan Barrett

Medzi čitateľmi však suverénne vyhral Fransisco Lachowski a musíme súhlasiť, že vyhral úplne právom. Brazílčan spolupracoval už s viacerými značkami ako napríklad Balmain, Tommy Hilfiger, Giorgio Armani či L’Oreal Men.  Na druhom mieste sa za hlasovanie odborníkov umiestnil model Clement Chabernaud a ľudia vybrali modrookého fešáka Luckyho Blue Smitha.

Fransisco Lachowski

Clément Chabernaud

Lucky Blue Smith

Foto: Instagram Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)