Napriek tomu, že 25-ročná speváčka má na Instagrame najviac sledovateľov a jej profil je číslo jeden na svete, nie je veľkou zástankyňou sociálnych sietí. Síce má dosť obdivovateľov a veľa známych hviezd jej prvenstvo závidí, ona to až tak vážne neberie. Dokonca by sa dalo povedať, že sa stala kráľovnou proti svojej vôli, lebo sa vôbec nesnaží upútať takú pozornosť, ako niektorí z jej kolegov. Aký má na to dôvod?

Sel je známa tým, že nepridáva fotky, ktorými by chcela upútať pozornosť a ešte viac sa zvýrazniť. Práve naopak, zdieľa len to, čo sama chce. V minulosti bola dokonca kritická voči ľuďom a zaujala trošku tvrdšie, ale úprimné stanovisko. Vyzvala ich k tomu, aby sa nepretvárali a aby zo seba nerobili niečo, čo vlastne nie sú.

Stojí si za svojím a myslí si, že sociálne siete kazia charakter ľudí a veľa z týchto mladých pubertiakov žije len v pretvárke. Zároveň priznáva, že obdivuje dnešnú mládež, ako zvláda vyrastať v takomto pokazenom svete. Ďakuje, že svoje detstvo prežila vonku s kamarátmi a nie pri počítači. Podľa nej je ťažké byť v tejto dobe dieťaťom a vyrastať s pocitom, že keď ráno vstanete musíte hneď obzrieť sociálne siete, čo je nové, kto kde bol, čo má na sebe a porovnávať svoj život s inými.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.