Názov tejto skupiny si určite zapamätaj. Budeš toho o nich totiž počuť ešte veľmi veľa. Teda, ak ich už bláznivo nemiluješ a nepozoruješ každý ich krok. Sympatickí chalani si totiž podmanili celý svet.

Po tom, čo skupina známa tiež pod menami ako Bangtan Boys či Beyond The Scene, pútala pozornosť na Billboard Music Awards 2017, ani na chvíľu nezaháľala. Počet ich obdivovateľov sa každým dňom rapídne zvyšuje.

7-členný boyband potešil svojim vystúpením aj na prestížnom odovzdávaní cien American Music Awards. My ti prinášame 5 faktov, ktoré by si o nich určite mala vedieť.

Ich zoznam crushov je priam nekonečný

Zbožňujú Scarlett Johansson, Amandu Seyfried, Rachel McAdams či Blake Lively. Čo sa mužov týka, ich favoritmi je napríklad taký Drake, Eminem a Chris Brown. Chalani majú skvelý vkus, však?

Sú fakt skromní

Všetko, čo vo svojej šatni potrebujú, sú vraj banány, studená voda a zubné kefky. Radosť s nimi spolupracovať.

Králi sociálnych sietí

Na svojich instagramových účtoch či na Twitteri už dokopy nazbierali vyše 13 miliónov followerov. Ich najvernejší fanúšikovia neustále zakladajú nové účty, kde pravidelne informujú o každom novom rozhovore, koncerte a zaujímavostiach zo sveta ich obľúbenej hudobnej skupiny.

Rozhodne je čo počúvať

Za uplynulé štyri roky už stihla chlapčenská kapela vydať niekoľko EPčiek, vrátané dvoch japonských a troch kórejských albumov. Pochváliť sa môžu vypredanými koncertmi po celej Amerike.

Múdro využívajú svoj vplyv na mládež

Po tom, čo sa chalani stali výhercami Billboard Music Awards v kategórii Top Social Artist, nezabudli zmieniť, že za cenu vďačia predovšetkým svojim skvelým fanúšikom a nech nezabúdajú na to, že mať rád sám seba je kľúčom k šťastnému životu.

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.