Už dlho čítaš správy o tom ako Shawna spájajú s exfrajerkou Justina Biebera, Hailey Baldwin, no a zdá sa, že samotný spevák tieto dohady konečne potvrdzuje. Na svoj instagramový profil totiž nezvykne dávať  fotky len tak s hocikým, a sladká blondínka len tak hocikým rozhodne nie je.

Možno patríš k fanúšikom, ktorí nie sú veľmi nadšení, ale určite sa nájde väčšina, čo vzťahu veľmi praje. Medzi prajníkmi sa nachádzajú aj známe mená ako Calvin Harris či Julia Michaels. Tí fotke venovali srdiečko či dokonca srdiečkom komentovali. Dvojica sa takmer od novembra v rozhovoroch vyhýbala priamej odpovedi na otázku o randení a niekedy to priam popierala, no špekulácie teraz zase naberajú na obrátkach. Veď čo je potvrdené na Instagrame, to platí, no nie?

shawn mendes hailey baldwin

shawn mendes hailey baldwin

shawn mendes hailey baldwin laska

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.