Sima už pred niekoľkými dňami avizovala, že sa už čoskoro dočkáme nového albumu. Postupne tak odkrývala najhlavnejšie aspekty, na ktoré sa fanúšikovia tešili. Od názvu, cez tracklist až po samotný prvý singel. 

Podľa seba – tak sa volá jej v poradí druhý štúdiový album, ktorý si už teraz môžeš objednať a podporiť tak svoju obľúbenú Simu. Aj keď avizované vydanie pilotného singlu po 20tej hodine večer sa mierne skomplikovalo, musíme uznať, že speváčke patrí uznanie za to, že si video sama postrihala a snažila sa ho do detailov vyšperkovať.

“JE TO TU! Prvá skladba z môjho nového albumu #PodlaSeba s názvom “Dýchaj” Inšpirácia vznikla v mojej minulosti a pripomenula sa mi pár udalosťami, ktoré som zažívala posledný rok… Keď som bola mladšia, mala som komplex… z odstavajucich uši, malého poprsia či iných drobností… takych, ktoré častokrát riešime iba my a zbytočne nás trápia… Vtedy som ešte nevedela, že krása ženy vyplýva z jej vlastného (zdravého) sebavedomia. Dokonalosť neexistuje, stále to budem tvrdiť aj keď častokrát sa ma ľudia snažia presvedčiť o opaku. Existuje iba krása, ktorá vyžaruje z každého človeka – len iným spôsobom Keď sa rozhodneš na tvojom tele niečo zmeniť, bude to len a len tvoje rozhodnutie, tak žime a nechajme žiť… Nezáleží na veku, výške, odstavajucich ušiach, akné či váhe, atď… iba keď si ty sama so sebou spokojná a cítiš sa vo svojom vlastnom tele dobre, môžeš byt šťastná… Podstatné je to, aby si bola sama sebou a cítila sa dobre, nech to znamená už čokoľvek…,” píše na Instagrame, čím mladým babám necháva skvelé a nádherné posolstvo!

Foto/Zdroj/Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)