Známa celebritná tvár posledných pár mesiacov zaryto mlčala a na svoje účty na sociálnych sieťach nepridávala žiadne príspevky. Po dlhom období sa však Kim Kardashian vracia späť a toto je prvý príspevok po tom, čo sa stiahla z očí verejnosti. 

Televízna hviezda, biznismenka, členka najznámejšej americkej rodiny, teta, sestra, matka dvoch detí, a manželka rapera Kanyeho Westa za minulý rok prežila viac než dosť. Druhá polovica bola pre ňu a pre jej rodinu doslova peklom. Najprv nepríjemný útok v Paríži, ktorý ňou vraj poriadne otriasol. Aby to nebolo všetko, jej manžela hospitalizovali v nemocnici na psychiatrii. Počas týchto náročných dní sa Kim veľmi minimálne objavovala na verejnosti a svoje súkromie si veľmi strážila. Svedčí o tom aj fakt, že jej sociálne účty dlho zívali prázdnotou, pretože na ne nepridala žiadny nový príspevok.

Obľúbená módna ikona však po mesiacoch prelomila svoje dlhé mlčanie a pár dní po Novom roku sa opäť prihlásila o slovo. Na svoj Instagram zavesila fotografiu jej najbližšej rodinky. Kim tak odhalila fotografiu z vlastného albumu, na ktorej je jej manžel Kanye a deti North so Saintom.

Najznámejšia osobnosť z klanu Kardashian/Jenner však nezostala len pri tomto príspevku. Kim uverejnila aj video, ktoré zachytáva jej celú rodinu, ich spoločné zážitky či rôzne dôležité spomienky. Je veľmi pravdepodobné, že populárna televízna hviezda chcela týmito ukážkami dať svetu najavo, že aj po náročnom období stále držia spolu ako rodina. A možno ich to ešte viac aj utužilo. 🙂

Foto: Instagram | Video: Youtube