Čo sa stane, ak do jednej miestnosti zatvoríme Jennifer Lawrence a Kim Kardashian? Vznikne originálny rozhovor, v ktorom americká herečka vyspovedala instakráľovnú Kim o tom, ako sa spoznali, o alkoholických párty s Kris Jenner, o jej bláznivých EX a v neposlednom rade si posvietia aj na horúce novinky zo sveta šoubiznisu.

Virálne video si pozrelo v priebehu dvoch dní viac ako 7 miliónov fanúšikov. Originálnym vystupovaním si Jennifer získala priazeň všetkých divákov a bez váhania sa pustila do osobitých otázok týkajúcich sa najhlbšieho súkromia hviezdy reality šou. Tá jej neostala nič dlžná a trefnými odpoveďami pobavila všetkých v sále.

Čo však nikto nečakal bola Jenniferina otázka na znovuzodenie známej dvojice: „Čo si myslíš o Seleninom návrate k Justinovi?“ Publikum v sále neskrývalo prekvapenie, Kim však na svoju odpoveď nenechala dlho čakať: „Myslím si, že je to zlaté, čo si myslíš ty?“ „Neviem, čo si mám myslieť,“ reagovala Jen s náznakom štiplavej irónie.

Zvyšok videa sa niesol v podobnom duchu ako jeho začiatok. Kim odhalila zákutia svojho súkromia a my sa nemôžeme dočkať ďalšieho, podobne naladeného rozhovoru s Jennifer Lawrence 😍

Celý rozhovor nájdeš TU👇

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.