Zatiaľ čo Kim Kardashian je s Kanyem Westom v nemocnici každý deň, svojím deťom, 3 ročnej North a 11 mesačnému Saintovi, zatiaľ nechce návštevu otca dovoliť. Jeho stav sa totiž stále nezlepšuje. 

Kim Kardashian sa o svojho manžela príkladne stará a do nemocnice za ním chodí každý deň. No sú ešte dvaja ľudia, ktorí doteraz Kanyeho ešte neprišli navštíviť – ich dve deti North West a Saint West. Kim má totiž strach z toho ako by na deti zapôsobil pohľad na ich otca na psychiatrii. Ten je ešte stále hospitalizovaný, pretože jeho stav sa zatiaľ nezlepšil. Je nám to veľmi ľúto a dúfame, že Kanye bude čoskoro v poriadku.

Ako sme už informovali, Kanye sa lieči na depresie a paranoju v UCLA Medical Center v Los Angeles. Jeho stav, bohužiaľ, stále nie je dostatočne dobrý na to, aby mohol byť prepustený do domácej starostlivosti. “Kim je momentálne pod obrovským tlakom a bude potrebovať veľkú podporu.” hovorí rodinný psychoterapeut Dr. Wendy O’Connor. “Kim aj Kanye budú obaja potrebovať odbornú pomoc, aby prešli týmto ťažkým obdobím.”

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988-146

Dr. Wendy vysvetľuje, že Kanyeho hospitalizácia nie je jediná vec, s ktorou momentálne Kim bojuje. Ešte stále sa totiž úplne nevyrovnala s traumatizujúcou ozbrojenou lúpežou v Paríži, ktorá sa stala začiatkom októbra. Kim je ale silná žena a určite to zvádne. My len dúfame, že malý Saint a North uvidia svojho otca čím skôr.

Foto: Twitter